Availability

Residence ATOLLO – Bibione

Popis apartmánu

Apartmánový komplex přímo u pláže v Bibione, čtyřpatrový. Rezervovaná krytá parkovací místa, velké terasy, 2 výtahy, tv sat.

Částečně po rekonstrukci.

Typ A-3: GARSONKA pro 3 osoby: obyvaci pokoj se 2 gauci nebo s palandou a 1 gaucem, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Typ A-4: GARSONKA pro 4 osoby: obyvaci pokoj se 2 gauci (kazdy pro 2 osoby) nebo s 1 gaucem pro 2 osoby a s 1 palandou, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Typ B1-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 pokoj s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Typ B2-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby, rozlozen ve 2 urovnich, s manzardou: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 pokoj s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, 2 koupelny, 2 balkony. Klimatizace.

Typ C-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 pokoj s manzelskym luzkem, 1 pokoj s palandou, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Bez klimatizace

Typ C1-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 loznice se 2 luzky, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Typ C2-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, balkon s orientaci na jih. KLimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Parkování

ano

ID

bib-015

Lido dei Pini

Apartmánový komplex přímo u pláže v Bibione, čtyřpatrový. Rezervovaná krytá parkovací místa, velké terasy, 2 výtahy, tv sat. Částečně po [...]
Read more