Availability

Residence ARAGOSTA – Caorle

Popis apartmánu

Pěkná residence v Caorle 50 m od moře a od hlavní třídy Spiaggia di Ponente, klidná oblast.

Č. 8 – krásný dvoupokojový byt se nachází ve čtvrtém patře bez výtahu a vnitřně se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s palandou, koupelny se sprchou, pračky, TV, klimatizace, krytého parkovacího místa, velmi velká společná terasa s výhledem na moře, celkem pro 4/5 osob.

č.1 – krásný třípokojový byt v přízemí bez soukromého venkovního prostoru, skládající se z obývacího pokoje s jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro dva, oddělený kuchyňský kout, 2 dvoulůžkové ložnice (jedna s také s třetí postelí), koupelna se sprchou, TV, klimatizace, pračka, parkovací místo; celkem pro 7 osob.

č. 5 – krásný třípokojový byt ve druhém patře bez výtahu, s terasou, skládající se z obývacího pokoje s jídelním koutem a rozkládací pohovkou, samostatná kuchyňka, 2 dvoulůžkové pokoje (jedna s třetí postelí), koupelna se sprchou, TV, klimatizace, pračka, parkovací místo; celkem pro 7 osob.

č. 6 – Krásný nově zrekonstruovaný byt se nachází se ve třetím patře bez výtahu, ale má terasu s výhledem na moře. Skládá se z velkého a světlého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, každá s manželskou postelí a palandou, dvou koupelen. Klimatizace, pračka, TV, parkovací místo, celkem pro 8 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

50

Parkování

ano

ID

cao-830-mal

Ponente

Pěkná residence v Caorle 50 m od moře a od hlavní třídy Spiaggia di Ponente, klidná oblast. Č. 8 - krásný [...]
Read more