Availability

Residence ALBATROS – Caorle

Popis apartmánu

Velmi pěkný apartmánový komplex s bazénem, 800 metrů od pláže v Caorle., nedaleko přístavu jachet s parkovištěm.

Velký výběr apartmánů:

Dvoupokojové apartmány bilo:

Apartmán BIV1 se zahradou / terasou v přízemí s 5 lúžky – ložnice se 3 lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, TV, trezor, klimatizace.

Apartmán BIV2 ve vyšších patrech s balkonem se 4 lúžky – ložnice se dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, TV, trezor, klimatizace, balkon.

Apartmán BIV3 – stejný  jako typ BIV2 s přistýlkou pro 5 osobu

Apartmán BIV4 ve vyšších patrech bez balkonu se 4 lúžky – ložnice se dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, TV, trezor, klimatizace.

Třípokojové apartmány trilo:

Apartmán TRI1 se zahradou / terasou v přízemí s 6 lúžky – dvě ložnice se dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, TV, trezor, klimatizace.

Apartmán TRI2 ve vyšších patrech s balkonem se 6 lúžky – dvě ložnice se dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, WC, TV, trezor, klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

800 m

Parkování

ano

ID

cao-805-lam

Ponente

Velmi pěkný apartmánový komplex s bazénem, 800 metrů od pláže v Caorle., nedaleko přístavu jachet s parkovištěm. Velký výběr apartmánů: Dvoupokojové apartmány [...]
Read more