Availability

Residence AL PARCO – Caorle

Popis apartmánu

Apartmán bilo  v Caorle – 150 m od moře ve velmi klidné oblast jen pár kroků od dětského hřiště.

č 1 – Byt BIVANO je velmi dobře zařízený a nachází se v přízemí, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s palandou uvnitř, okna s koupelnou se sprchou, TV, klimatizace, pračka, mikrovlnná trouba a soukromé parkovací místo, celkem pro 4/5 osob.

č. 3 – Byt je velmi dobře zařízený a nachází se ve druhém patře bez výtahu, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s palandou, koupelny s sprchovým koutem, TV, klimatizace, pračka, mikrovlnná trouba a soukromé parkovací místo, celkem pro 4/5 osob.

č. 2 – Byt je velmi dobře zařízený a nachází se v přízemí bez soukromého venkovního prostoru, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s palandou a dalšího pokoje s palandou, koupelny se sprchou, TV, klimatizace, pračka, mikrovlnná trouba a soukromé parkovací místo, celkem pro 6/7 osob.

č. 4 – Byt je velmi dobře zařízený a nachází se ve druhém patře, bez výtahu, sestávající z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s palandou  a další ložnice s palandou, koupelny se sprchou, TV, klimatizace, pračka, mikrovlnná trouba a soukromé parkovací místo, celkem pro 6/7 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-7

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

cao-812-mal

Ponente

Apartmán bilo  v Caorle - 150 m od moře ve velmi klidné oblast jen pár kroků od dětského hřiště. č 1 [...]
Read more