Availability

Residence AL PARCO – Bibione

Popis apartmánu

Elegantní a prestižní nově postavená residence s bazénem pro dospělé a děti vzdálená od pláže asi 80 m.

Obchodní centrum se nachází asi 150 metrů od rezidence. Budova se skládá ze suterénu používaného jako garáže, které jsou k dispozici hostům.
Byty jsou uspořádány v přízemí, prvním a druhém patře s mezipatem; všechny úrovně jsou obsluhovány výtahem a všechny běžné cesty jsou přístupné i osobám se zdravotním postižením.

Apartmány jsou vybaveny funkčně, modernně a elegantně s  veškerým komfortem: bezpečnostní dveře, klimatizace ve všech pokojích, satelitní TV, interkom, trezor.
Pro hosty jsou k dispozici bazény s bazény pro dospělé a děti.

Typ B-4: BILOKÁL v 1. patře pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa. Klimatizace.

Typ B1-4: BILOKÁL v přízemí pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa, ohrazeá privátní zahrada. Klimatizace.

Typ B-5: BILOKÁL v 1. patře, pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa. Klimatizace.

Typ B1-5: BILOKÁL v přízemí pro 3-5 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským a 1 samostatným lůžkem , kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa, privátní oplocená zahrada.

Typ C-6: TRILOKÁL v přízemí pro 4-6 osob: obývací pokos s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, krytá část exteriéru s velkou, oplocenou vlastní zahrádkou. Klimatizace.

Typ C1-6: TRILOKÁL v 1. patře, pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny, 2 terasy. Klimatizace.

Typ C2-6: TRILOKÁL v přízemí pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny, 2 terasy propojené s velkou privátní oplocenou zahradou. Klimatizace.

Typ C-7: TRILOKÁL v 1. patře, pro 5-7 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, 1 pokoj s palandou, kuchyňský kout, koupelna, krytá terasa. Klimatizace.

Typ C1-7: TRILOKÁL ve 2. patře, na 2 podlažích, pro 5-7 osob:obývací pokoj s kuchyňským koutem (s myčkou) a gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, koupelna, krytá terasa.Podkroví propojené s obývacím pokojem točitým schodištěm: 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, koupelna, velká terasa – solárium se dvěma lehátky. Klimatizace.

Typ D-9: KVADRILOKÁL, prostorný, ve 2. patře, na 2 podlažích, pro 7-9 osob: obývací pokoj kuchyňským koutem (s myčkou) a s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky nebo s palandou, koupelna, 2 terasy (z toho je jedna krytá). Podkroví propojené s obývacím pokojem točitým schodištěm: 1 pokoj s jedním manželským lůžkem a jedním lůžkem, koupelna, velká terasa – solárium se dvěma lehátky, 2 mista na plazi zahrnuty v cene.  Klimatizace.

Typ D1-9: 2-úrovňový prostorný kvadrilokál ve druhém patře, pro 7-9 osob: obývací pokoj kuchyňským koutem s myčkou a s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky nebo s palandou, koupelna, 2 terasy (z toho je jedna krytá). Podkroví propojené s obývacím pokojem točitým schodištěm: 1 pokoj s jedním manželským lůžkem a jedním lůžkem, koupelna, velká terasa – solárium se dvěma lehátky. 2 místa na pláži grátis. Garáž pro 2 auta. Klimatizace.

 

Ceník apartmánu

Počet osob

2-9

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

80 m

Parkování

ano

ID

bib-244

Pineda

Elegantní a prestižní nově postavená residence s bazénem pro dospělé a děti vzdálená od pláže asi 80 m. Obchodní centrum [...]
Read more