Availability

PARCO HEMINGWAY – Lignano

Popis apartmánu

Obytný komplex, obklopený zelení a nachází se v klidném prostředí, asi 800 m od moře a od centra města.

Prostorná zahrada, bazén pro dospělé a pro děti (otevřený od 15:05 do 15.09), číslované parkovací místo. Každý apartmán je vybaven bezpečnostními dveřmi, SAT-TV, fénem, trezorem, klimatizací, mikrovlnnou troubou. Pračka společná. „WI-FI zdarma“ dokaždého apartmánu.
Zadejte H. V přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 4 osoby.
Typ 2H. V 1. patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem, balkon; V patře: ložnice s manželskou postelí, sprcha / WC, balkon. Max 4 osoby.
Typ 5. V přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou rozkládací pohovkou, třílůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 5 osob.
Typ H5. V přízemí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem, balkon; Přízemí: třílůžkový pokoj,. Max 5 osob.
I. typu V 1. patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvojitým rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, balkon. V patře: dvoulůžkový pokoj a sprcha / WC. Některé apartmány vybaveny soláriem. Max 6 osob.
Typ H7. V 1. patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvojitým rozkládacím gaučem, třílůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. V patře: dvou-lůžkový pokoj a sprcha / WC. Max 7 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

800

Parkování

ano

ID

lig-030-in

Lignano Pineta

Obytný komplex, obklopený zelení a nachází se v klidném prostředí, asi 800 m od moře a od centra města. Prostorná [...]
Read more