Availability

HOLIDAY Village – Lignano

Popis apartmánu

Malý komplex se nachází v zelené a klidné oblasti mezi Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta na asi 1 km od moře a od centra města.

Bazén pro dospělé a děti (v provozu od 15:05 do 15.09) v prostorné oplocené zahradě.

K dispozici 2 parkovací místa na apartmán. Další parkovací místa v zahradě jen do obsazení.
Všechny apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, velkou lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrický kávovar, SAT-TV, trezor, klimatizace a topení. 1 „WI-FI zdarma“ zdarma do každého apartmánu.
Typ VSL. Na 3 podlažích. Přízemí. Obývací ložnice s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, terasa s grilem, stolem a židlemi. Jednoduchá malá venkovní koupelna se sprchou / WC.
Točité schodiště do dosažení horní patra. 1. patro: 2 dvoulůžkové pokoje s balkonem, koupelna se sprchovým koutem. 2. patro: podkrovní pokoj s dvoulůžkem. Max 8 osob.
Typ VSM. Na 3 podlažích. Přízemí. Obývací ložnice s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, terasa s grilem, stolem a židlemi. Jednoduchá malá venkovní koupelna se sprchou / WC. Točité schodiště pro dosažení horní patra. 1. patro: 2 dvoulůžkové pokoje s balkonem, jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem. 2. patro: podkroví dvou lůžkový pokoj,. Max 9 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

8-9

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

1000

Parkování

ano

ID

lig-016-in

Lignano Sabbiadoro

Malý komplex se nachází v zelené a klidné oblasti mezi Lignano Sabbiadoro a Lignano Pineta na asi 1 km od [...]
Read more