Availability

Dům Blata – Zámostí – Český ráj

Popis apartmánu

Ubytování s bazénem v rodinném domku v obci Blata v centru Českého ráje mezi Sobotkou a Jičínem v blízkosti Prachovských skal.

Domek se nachází na klidném místě s atraktivním výhledem do celého kraje. Klienti mají vlastní vchod z druhé části domku. K DISPOZICI KRUHOVÝ BAZÉN O PRŮMĚRU 3,5 m.

VYBAVENÍ: v přízemí studio – obytná místnost s TV, dvěma lůžky a patrovou postelí a kuch. koutem, lednice, pl. sporák, varná konvice, vlastní soc. zařízení. V patře obývací pokoj s krbem, posezením, TV a přistýlkou, kuchyň s jídelním posezením, pl. sporák s el. troubou, lednice, kávovar, 2 x 4lůžková ložnice, koupelna, sprcha, umyvadlo, WC, z kuchyně a obýv. pokoje vstup na zastřešenou terasu, velká oplocená zahrada s posezením, ohništěm, pískovištěm, houpačkou a bazénem, úschovna kol. Pobyt se psem povolen za poplatek.
Klienti mají vlastní vchod z druhé části domku. 

Ložnice 3, 2/4 lůžk.+ 4lůžkové studio

V TERMÍNECH 11.7.- 18.7., 25.7.- 1.8., 15.8.- 22.8. volné pouze patro.

V OKOLÍ: obchod 2 km, hospoda 200 m, koupaliště Pařez 600 m, letovisko Jinolické rybníky 4 km, projížďky na koních 1,5 km, rybaření 600 m, výborné podmínky pro turistiku i cykloturistiku. Zřícenina hradu Pařez.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-14

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

čr-002