Availability

Chata Hřídelec – Český ráj

Popis apartmánu

Rekreační chata na samotě v obci Hřídelec u města Lázně Bělohrad. Nabízí strávení dovolené pro nenáročné klienty. Ideální místo pro rybáře a relaxaci.

 

Rybaření přímo u chaty, rybník je velice dobře zarybněn /kapr, karas, amur, lín, štika, plotice/. Rybník je majetkem samostatně hospodařící organizace ČRS Lázně Bělohrad. Nutno dodržovat rybářský řád pro Východočeský územní svaz. Do chaty není zavedena el. energie, voda je zavedena pouze studená. Přímo u chaty studánka. Světlo zajišťují čtyři lampy na baterie a petrolejka.

VYBAVENÍ: v přízemí – kuchyňka, pl. sporák, kamna na tuhá paliva, pl. lednička. Obývací pokojík s krbem a gaučem, malá ložnice s dvojlůžkem, koupelna s umyvadlem, vanou a splachovacím WC. Ohřev vody na kamnech. V patře ložnice se 4 lůžky. U chaty krytá terasa s posezením – krásný výhled na rybník, posezení u ohniště, gril, jezírko pro ryby. Majitelé neposkytují ložní prádlo a žádají poplatek za otop, baterie a plyn 500 Kč/týden. Parkování u chaty. Voda v chatě pouze užitková. Pobyt se psem povolen za poplatek.,

Ložnice 2, 1/2lůžk., 1/4lůžk.

V OKOLÍ: rybaření /hostovací povolenky za 1 500 Kč/týden na rybník Rokličky /rozhodnutí rybářského spolku od 12.3.18/. Kontakty na prodej povolenek zašleme spolu s Ubytovacím poukazem/. Nutno přivést s sebou rybářský lístek. Houbaření, turistika, značené cyklotrasy, hospůdka v obci 1 km. Obchody a restaurace 4 km v Lázních Bělohrad. Zde také – tenisové kurty, wellness, krytý bazén, minigolf, památník spisovatele a rodáka K. V. Raise. Hřídelecká sopka – přírodní památka, přírodní koupaliště 1,5 km.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Parkování

ano

ID

čr-284