Availability

Chata Drhleny – Český ráj

Popis apartmánu

Pěkná  chata v obci Drhleny, nedaleko Mnichova Hradiště, 500 m od rybníka.

Chata je vzdálena od rybníka cca 500 m a leží na velké, částečně oplocené zahradě. Ubytování je ideální pro rodinnou dovolenou. V okolí velké množství turistických a cykloturistických tras.

VYBAVENÍ: vstupní krytá terasa s jídelním stolem a lavicemi, obytná kuchyňka – vybavená krbovými kamny, elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, remoskou, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a rádiem. K dispozici  ložnice s manželským lůžkem, terasou a TV. Dva dětské jednolůžkové pokojíky. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Na zahradě krytá pergola s lehátky a servírovacím stolkem, gril a zahradní houpačka. Pobyt povolen pouze s malým psem za poplatek. Úschovna kol. Parkování na zahradě. Majitelé poskytují i ručníky.

Ložnice 3, 1/2lůžk., 2 x 1 lůžkový pokoj

V OKOLÍ: restaurace 500 m, kiosek u rybníka 500 m + půjčovna loděk, obchod v obci Kněžmost 4 km, nebo Sobotka 6 km. Rozhledna Čížovka – 40 m vysoká a má tvar jehlanu. Pěkné koupaliště v Sobotce. Turistika, cykloturistika, houbaření a sportovní rybaření na rybnících mezi Skuhrovicemi a Drhlenami /soustava větších a menších, provázaných vodních ploch/. Další možnost koupání –  Komárovský rybník – Branžež. V obci Rytířova Lhota možnost jízdy na koních.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-4

Parkování

ano

ID

čr-004