Availability

Chata Čížovka – Český ráj

Popis apartmánu

Chata v malé chatové osadě Čížovka v lese v Českém ráji.

Dřevěná chata se nachází nedaleko známé rekreační oblasti a rybníku Drhleny. Ubytování je ideální pro pro rodinu s dětmi. V okolí velké množstní turistických a cykloturistických tras. Chata je zateplena, proto je vhodná i pro strávení týdenních, nebo víkendových pobytů v podzimní sezóně.

VYBAVENÍ: vstupní malá kuchyňka – vybavená elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Menší obývací pokoj s jídelním stolem, židlemi a rohovou lavicí, TV, rádio, rozkládací dvoulůžko. Dětský pokojík s palandou. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC /vstup do koupelny z venčí chaty/. U chaty malé kryté posezení. Na zahradě k dispozici stůl a lavice, ohniště a dvě zahradní houpačky. Pobyt se psem povolen za poplatek. Úschovna kol. Parkování u chaty. Majitelé poskytují i ručníky.

2, 1/2lůžk. obytná, 1/2lůžková

 

V OKOLÍ: restaurace 500 m, kiosek u rybníka 300 m + půjčovna loděk, obchod v obci Kněžmost 4 km, nebo Sobotka 6 km. Rozhledna Čížovka – 40 m vysoká a má tvar jehlanu. Pěkné koupaliště v Sobotce. Turistika, cykloturistika, houbaření a sportovní rybaření na rybnících mezi Skuhrovicemi a Drhlenami /soustava větších a menších, provázaných vodních ploch/. Další možnost koupání –  Komárovský rybník – Branžež. V obci Rytířova Lhota možnost jízdy na koních.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-4

Parkování

ano

ID

čr-005