Availability

Chata Bukovina – Český ráj

Popis apartmánu

Pěkná dřevěná chata leží v obci Bukovina v  Českém ráji.

 

Nachází se 2 km od Turnova. V klidné chatové oblasti obklopené lesy. Klientům je k dispozici sauna a společenská místnost s krbem.

VYBAVENÍ: vstupní chodbička se šatnou, malá kuchyňka, el. 2plotýnkový indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, obývací pokoj – sedací souprava, TV, jídelní stůl, z obývacího pokojeje vstup na prostornou terasu. V podkroví ložnice s pěti lůžky – příkřejší schody. V přízemí koupelna – sprcha, umyvadlo, WC, sauna, společenská místnost s posezením a krbem.  Do suterénu vedou také příkřejší chody. U chaty parkoviště, posezení u ohniště, k dispozici přenosný gril a zahradní nábytek. Pro spřátelené rodiny lze pobyt v létě spojit s chatou čr-106. Pobyt se psem povolen za poplatek.

Ložnice 1, 1/5lůžková

V OKOLÍ:  restaurace – pizzerie Malá Skála 3 km, obchody Turnov 2 km, turistika, cykloturistika, vodácké sporty, skanzen Dlaskův statek, koupání na řece Jizeře v Dolánkách 2 km, přírodní koupaliště v Příšovicích, koupaliště v Železném Brodě 12km, možnost půjčení lodí a raftů na Malé Skále.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-5

Parkování

ano

ID

čr-110