Availability

Chata Branžež – Český ráj

Popis apartmánu

Nově zrekonstruovaná chata v obci Srbsko u Branžeže v centru Českého ráje.

 

Nachází se ve známé rekreační oblasti nedaleko Komárovského rybníku v chatové oblasti.Tato oblast nabízí nepřeberné množství cyklotras s návštěvou přírodních i historických památek. Chata je vhodná pro rodiny s dětmi.

VYBAVENÍ: obývací kuchyně – el.sporák s mobilní troubou, lednice, varná konvice a mikrovlnná trouba, jídelní stůl, židle, TV, rádio. Dvě čtyřlůžkové ložnice. Koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. U chaty posezení pod dřevěnou pergolou, zděný gril a přístřešek pro kola. Parkování pro 2 auta u chaty. Dětem je k dispozici trampolína, pískoviště, houpací síť, skluzavka a  2 houpačky. Pozemek je oplocen drátěným plotem a částečně živým plotem. V sousedství chaty je možnost využití golfového hřiště, minigolfu, horolezecké stěny, tenisových kurtů, plaveckého bazénu, beach volejbalu a dětských hřišť. Pobyt se psem povolen za poplatek.

Ložnice 2, 2/4lůžkové

V OKOLÍ: restaurace 100 m, obchod 3,5 km, v obci velké sportcentrum s tenisovými kurty, bowling, squash, minigolf, volejbalové hřiště, venkovní bazén, sauna, posilovna, půjčovna kol. Koupání – Komárovský rybník /pěšky 1,5 km /, koupaliště Kněžmost 6 km, koupaliště Sobotka 9 km. V obci možno vyjednat projížďky na koních. Rybaření řeka Jizera cca 8 km, soukromý rybník /bez rybářského lístku/ 10 km.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Parkování

ano

ID

čr-023