Availability

Chalupa Vrchovina – Podkrkonoší

Popis apartmánu

Prostorná chalupa s bazénem v obci Vrchovina nedaleko Nové Paky.

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, neboť je na zahradě k dispozici částečně zapuštěný bazén, trampolína, pískoviště a skluzavka pro děti.

VYBAVENÍ: v přízemí – kuchyň s jídelním rohovým posezením je vybavena lednicí s mrazáčkem, myčkou nádobí,  elektrickým sporákem a troubou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. K dispozici dvě dětské židličky. Prostorný obývací pokoj se sedací soupravou a možností přistýlky, TV, rádio, WiFi. Ložnice se 3 lůžky a dětskou postýlkou. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Druhá koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Sauna pro 2 osoby též v přízemí. V patře se nachází dvě dvoulůžkové ložnice a jedna jednolůžková ložnice je průchozí. U chalupy neoplocený pozemek, který navazuje na louku. Klientům je na zahradě k dispozici pergola s krbem a posezením, částečně zapuštěný bazén o průměru 3,5 m, dětské hřiště, trampolína, pískoviště a houpačka pro děcka.Kola lze uschovat v garáži. Pobyt s malým psem povolen za poplatek.

Ložnice 4, 2/2lůžk., 1/3lůžk.+ postýlka, 1/1lůžková

V OKOLÍ: obchod 1,5 km Nová Paka, restaurace s výbornou domácí kuchyní 800 m, turistika, cykloturistika. V Nové Pace – bowling, tenisové kurty a fitcentrum, přírodní koupaliště také v Nové Pace 2 km, Klenotnice drahých kamenů a muzeum. Další koupaliště Dolní Kalná 7 km. V Nové Pace nově postavený krytý bazén s vířivkou, párou a infrasaunou viz fota.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-9

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

po-011