Availability

Chalupa Vrchlabí – Krkonoše

Popis apartmánu

Moderní chalupa s bazénem na svahu v klidné části města Vrchlabí. U chalupy je zapuštěný bazén o rozměrech 4 x 3 x 1,5m. Krásný výhled z terasy chalupy na krajinu a okolí.

VYBAVENÍ: v chalupě jsou k dispozici dvě vybavené kuchyně – el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, mrazák 150l. Dva obývací pokoje se sedací soupravou, TV, SAT, rádio a čtyři ložnice. V přízemí dvoulůžková a pětilůžková, v patře čtyřlůžková a dvoulůžková ložnice .  Dvě koupelny s vanou, umyvadly a WC. V suterénu je pro klienty možnost saunování a na ochlazení dvě sprchové hlavice. K dispozici také automatická pračka a samostatné WC. Zahrada je oplocena živým plotem, krytá pergola s posezením a velkým grilovacím kamenným stolem, zahradní nábytek, parkoviště až pro 5 aut. Malý pes povolen za poplatek. Majitelé neposkytují ložní prádlo, pouze za poplatek 100 Kč/sada/pobyt.

Ložnice 4, 2/2 lůžk. , 1/5 lůžk. , 1/4 lůžk.

V OKOLÍ: obchody a restaurace 600m, horská turistika a cykloturistika. Krkonošské muzeum v Augustiniánském klášteře se stálou expozicí Kámen a život a ekologickou expozicí věnovanou přírodě Krkonoš. Další objekt Krkonošského muzea je také v souboru tří vrchlabských domků. Přírodní koupaliště s možností koupání a rybaření ve Vrchlabí cca 1,5km. Možnosti sportovního vyžití – tenisové kurty, spininng, fotbalový stadion, sportovní hala pro volejbal, basketbal, florbal či sálovou kopanou, zorbing, bowling, kuželky a mnoho dalších.  Možnost využití městkých parků pro klidné procházky.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-12

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

kr-015