Availability

Chalupa Svatojánský Újezd – Český ráj

Popis apartmánu

Chalupa v obci Svatojánský Újezd  2 km od Lázní Bělohrad.

Prostorná chalupa se nachází se na rozhraní Českého ráje a Podkrkonoší – 2 km od známého lázeňského městečka Lázně Bělohrad a 10 km od Nové Paky a Jičína.

 

Ubytování je vhodné pro spřátelené rodiny, nebo páry. Obec je spojena se známou kuchařkou paní Evou Francovou, která zde žije na své chalupě, vaří vegetariánská jídla ze kterých vzniklo již několik knih“ Kuchařek ze Svatojánu“.

VYBAVENÍ: přízemí – vstupní chodba. Kuchyňka s jídelním stolem, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, varná konvice, rádio. Obývací pokoj s druhým jídelním stolem, TV, SAT, WiFi, 2 křesla + gauč a vchod na terasu. Z obývacího pokoje vstup do ložnice, kde je manželské dvoulůžko.  V přízemí též koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, vaničkou na nohy a automatickou pračkou. Samostatné WC. Z obývacího pokoje vstup do patra. Zde jsou k dispozici 3 ložnice. První ložnice dvoulůžková je průchozí do malého pokojíku s jedním lůžkem. Druhá ložnice se třemi samostatnými lůžky. V patře též druhé WC. Oplocená zahrada se zahradním nábytkem, posezení u ohniště a zahradní houpačka. Úschovna kol. Oplocený dvůr, kde je k dispozici voliéra pro psa. Parkování ve dvoře. Pobyt se psem povolen za poplatek.

Ložnice 4, 1/3lůžk, 2/2lůžk., 1/1lůžk.

V OKOLÍ: cykloturistika, turistika. Lázeňské městečko Lázně Bělohrad – obchody, restaurace 2 km, krytý plavecký bazén 2 km – viz foto. Možno vyjednat léčebné procedůry /léčí se zde  pobybové ústrojí/. Sauna, wellness. Muzeum spisovatele a rodáka K. V. Raise 2 km. Rybaření . Koupaliště – Mlázovice 6 km, rybník Pardoubek 3 km. Koupaliště Miletín 7 km. Výletní místo Byšičky.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Parkování

ano

ID

čr-008