Availability

Chalupa Rudník – Podkrkonoší

Popis apartmánu

Pěkná chalupa s bazénem v obci Rudník Javorník asi 10 km od  Jánských Lázní , 7 km od městaHostinné.

Chalupa je vhodná pro spřátelené rodiny, zahrada je částečně oplocena. Parkování na zahradě. KLIENTŮM JE K DISPOZICI BAZÉN O PRŮMĚRU 4,5M.

VYBAVENÍ: velký obytný pokoj se sedací soupravou, jídelní stůl pro 8 osob, TV, rádio, kuchyňský kout, pl. sporák s el. troubou, lednice s malým mrazáčkem, varná konvice, mikrovlnná trouba, krbová kamna, dětský koutek s hračkami. V přízemí  také 2 ložnice, 1/4 – manželské postele,  1/3+1 – velké rozkládací lůžko, koupelna, vana, umyvadlo, WC, automatická pračka. Chalupu je možno vytápět centrálně krbovými kamny, nebo přitápět v každé místnosti kamny na tuhá paliva. Zahradní kryté posezení, přenosný gril, pískoviště, na zahradě dětská houpačka a dětská lanovka. Podél chalupy protéká potůček. Pobyt se psem není povolen.

Ložnice 2, 1/3lůžk.+1, 1/4lůžk.

OKOLÍ: v obci Mladé Buky naleznete nově vybudovaný areál s bobovou dráhou 1 520m dlouhou, jejíž typ umožňuje celoroční provoz, letní tubing, bungee tramolíny, bike-park se dvěma tratěmi vhodnými pro začátečníky i pokročilé jezdce, dětské hřiště, gril-bar. Obchod 2 km v Rudníku, restaurace 4 km, koupaliště v Rudníku 4 km, turistika, značené cyklotrasy.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

po-202