Availability

Chalupa Roztoky u Jilemnice – Podkrkonoší

Popis apartmánu

Komfortní  chalupa s bazénem v obci Roztoky nedaleko Jilemnice, 16 km od Vrchlabí a 5 km od Nové Paky. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Chalupa je velice pěkně a stylově zařízena.

VYBAVENÍ: velká obytná místnost s kuchyňským koutem, el. dvouplotýnkový vařič, velká el. pečící pánev, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, jídelní stůl, kachlová kuchyňská kamna, TV, SAT, WiFi, sedací souprava. Koupelna, sprchový kout, umyvadlo, WC. V patře 1 velká čtyřlůžková obytná ložnice, druhá ložnice menší také čtyřlůžková – vytápění akum. kamny. V prostoru mezi ložnicemi je malá společenská místnost s1 lůžkem a kamny na tuhá paliva. Úschovna kol. Částečně oplocená zahrada, posezení u ohniště, krytá pergola s posezením a přenosným grilem, pískoviště, trampolína. Nově bude klientům od léta k dispozici kruhový zapuštěný bazén o průměru 4 m a hloubce 1,2 m se solárním ohřevem vody. Pobyt se psem není povolen.

Ložnice 3, 2/4lůžk.1/1lůžk

V OKOLÍ: obchod 200 m, restaurace 200 m, turistika, značené cyklotrasy, koupaliště 2 km Kruh, tenisové kurty v místě a v obci Kruh 2 km, Jilemnice – Národopisné muzeum v areálu zámku, zámecký park, „Zvědavá ulička“ – soubor lidové architektury,  krytý bazén, sauna, fitcentrum, sportovní hala.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-9

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

po-277