Availability

Chalupa Kamenice – Český ráj

Popis apartmánu

Pěkná chalupa s bazénem v obci Kamenice, nedaleko hradu Kost a města Sobotky.

 Chalupa leží na velké společné oplocené zahradě, kde mají majitelé svůj domek. Ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi a také prarodiče. Klientům je na dvorku k dispozici kruhový bazén o průměru 3,5 m, zahradní posezení a venkovní sprcha.

VYBAVENÍ: vstupní chodbička, velká obytná místnost s rohovou sedačkou a jídelním stolem pro 6 osob, kuchyňská linka – plynový sporák  s el. troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice s mrazákem, kamna na tuhá paliva a TV. V přízemí se nachází dvoulůžková ložnice a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V patře druhá ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky. Pro děti je zde menší dětská postel se zábranou. V patře je k dispozici i druhé WC. Na dvorku u chalupy mají klienti možnost posezení s přenosným grilem, využívat bazén a zahradní houpačku.  Pobyt povolen pouze s malým, nebo středním psem za poplatek. Úschovna kol. Parkování u chalupy.

Ložnice 2, 1/4lůžková, 1/2lůžk.

V OKOLÍ: restaurace v obci  cca 400 m a 1 km v obci Dobšín, obchod v obci Kněžmost 6 km a v Sobotce 6 km. Koupání  – rybník Drhleny 2 km a Komárovský rybník /známý jako Branžež/ 5 km. Koupaliště Sobotka 6 km. Podkost – skalní byt Barušky. Zámek Humprecht u Sobotky.  V Sobotce rodný dům Fráni Šrámka a Šolcův statek – zachovalé selské stavení. V obci Pařezská Lhota a Srbsko u Branžeže –  možnost jízdy na koních.

Atraktivní místo, které je ideálním výchozím bodem  pro pěší turistiku a cykloturistiku. Vesničku protíná cyklotrasa k nedalekému hradu Kost. Na své si zde přijdou i milovníci historických a kulturních památek. ​

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Parkování

ano

ID

čr-001