Availability

Chalupa Dvůr Králové – Podkrkonoší

Popis apartmánu

Stylová chalupa na polosamotě v osadě Pod červeným kopcem 7 km od města Dvůr Králové nad Labem.  Luxusni venkovská usedlost z roku 1850 po kompletní rekonstrukci. Klidné místo.

VYBAVENÍ: přízemí – vstupní zádveří, velká selská síň s krbovou pecí, kterou se vytápí chalupa, velký stůl se židlemi + malá kuchyňka s myčkou a lednicí. Velká obytná kuchyň s jídelním stolem – el. sporák, mikrovlnná trouba a funkční velká kachlová kuchyňská kamna. Za kuchyní ložnice se 4 lůžky – manželská postel + 2 lůžka. V přízemí též druhá ložnice se 2 lůžky, kamenný pivní sklípek s posezením, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC + další samostatné WC. V patře druhá ložnice s užším dvoulůžkem a jedním lůžkem, koupelna se sprchou a umyvadlem, samostatné WC. U chalupy kryté otevřené posezení s grilem, na oplocené zahradě ohniště s lavičkami. V chalupě zákaz kouření. Bonus majitele: při týdenní pobytu mají klienti v ceně soudek piva a medovník. Majitelé poskytují při týdenním pobytu povlečení i ručníky. Pobyt se psem není povolen. Vytápění je možné i elektrokotlem.

Ložnice 3, 1/4lůžková, 1/2lůžková, 1/2lůžková,

V OKOLÍ: obchody  a restaurace – Dvůr Králové n. Labem, koupaliště ve Dvoře Králové. Místní hospůdka 1 km, lesy – houbařský ráj, ideální trasy pro cykloturistiku.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Parkování

ano

ID

po-104