Availability

Chalupa Babí – Krkonoše

Popis apartmánu

Horská chalupa v obci Babí.  U místní komunikace na okraji obce, vedoucí z města Trutnova do Žacléře. Ubytování je ideální pro rodinnou dovolenou, nebo páry. KLIENTŮM JE K DISPOZICI SAUNA V SUTERÉNU CHALUPY.

VYBAVENÍ: kuchyňka s jídelnou, pl. sporák, kuchyňský sporák na tuhá paliva, lednice a malý mrazící box v chodbice, varná konvice, mikrovlnná trouba. Obývací pokoj – dva gauče na spaní, TV, SAT, video, 1 ložnice – manželská postel, dětská postýlka. V letním období možno spát i v další dvoulůžkové ložnici. Koupelna s vanou, umyvadlo, WC, automatická pračka – vytápění el.fukarem. Parkování u chalupy, nebo na zahradě, částečně oplocená zahrádka, posezení u ohniště, krytá zahradní pergola – posezení,  přenosný gril . Pobyt se psem povolen za poplatek. Za chalupou je k dispozici víceúčelové hřiště a houpačky pro děti. Zahradou protéká potůček. Slabý signál pro mobilní sítě.

Ložnice 2, 1/2lůžk.+ postýlka, 1/2 obytná

V OKOLÍ: les, louky, horská turistika, zastávka autobusu 250 m, obchod 2 km, restaurace 2 km, Rýchorský prales, dělostřelecká tvrz Stachelberg, Žacléř – městské muzeum. Hornický skanzen Žacléř – Důl Jan Šverma. Základ prohlídkových tras tvoří komplexy budov souborů těžních jam Jan a Julie, které jsou na seznamu kulturních památek. V šachetních budovách vznikla expozice s důlními vozíky či výstava paleontologických nálezů a důlních map.  Měděný důl Bohumír v Jívce.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-4

Parkování

ano

ID

kr-239