Availability

Residence MECCHIA – Bibione

Popis apartmánu

Hezká třípatrová residence přimo u pláže v Bibione. V zeleni a poblíž centra. výtah, rezervovaná parkovací místa a společná zelená zóna pro všechny byty.

TYP B-4: BILOKAL v 1. nebo 2. patře, pro 2-4 osoby, balkon s bočním výhledem na moře. Byt se skládá z kuchyně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem bez okna.

TYP C-6: TRILOKAL v 1. nebo 2. patře pro 4-6 osob, s velkým balkonem s přímým výhledem na moře. V bytě je obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatnou kuchyní, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem.

TYP C1-6: TRILOKAL ve zvýšeném přízemí nebo v 1., 2. patře pro 4-6 osob, ale bez balkonu s bočním výhledem na moře. V bytě je obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatnou kuchyní, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem.

TYP D-8: KVADRILOKAL ve zvýšeném přízemí pro 6-8 osob, s velkým balkonem s přímým výhledem na moře a přímým vstupem do společně zahrady. V bytě je obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatnou kuchyň, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem.

TYP E-8: Podkrovní apartmán pro 8 osob, s krbem a velkou terasou s krásným výhledem na moře. Byt má velký obývací pokoj s krbem, samostatná kuchyň, 2 ložnice, každá s 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, 1 koupelna s oknem a sprchovým závěsem, 2 koupelny s oknem a sprchovým koutem.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Parkování

ano

ID

bib-080

Bibione Spiaggia

Hezká třípatrová residence přimo u pláže v Bibione. V zeleni a poblíž centra. výtah, rezervovaná parkovací místa a společná zelená [...]
Read more