Availability

APPARTAMENTI VIALE AURORA – Bibione

Popis apartmánu

Residence v centru Bibione, jenom 150-200 m od pláže

TYP A-2: GARSONKA pro 2 osoby, složena z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP A1-2: GARSONKA pro 2 osoby, jako je například A-2 ale s klimatizací.

TYP A-3: GARSONKA pro 3 osoby, složena z: obývací pokoj, 1 dvoulůžková pohovka a 1 samostatným lůžkem či 3 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, parkovaní.

TYP A1-3: GARSONKA pro 3 osoby, jako je A-3, ale s klimatizací.

TYP A-4: GARSONKA pro 4 osoby, složena z: obývací pokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, vyklenek s 1 manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, parkoviště. Klimatizace.

TYP B-4: BILOKAL pro 4 osoby, složena z: obývací pokoj, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, parkoviště.

TYP B1-4: BILOKAL pro 2-4 osob, složena z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, parkoviště, klimatizace.

TYP B2-4: BILOKAL pro 4 osoby, jako je například B-4 ale s klimatizací.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace a parkoviště.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP D-6: KVADRILOKAL pro 6 osob: obývací pokoj, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, 1 pokoj s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, prostorná terasa, bez parkovacího místa. Klimatizací.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Vzdálenost k pláži

200

ID

bib-121

Bibione Spiaggia

Residence v centru Bibione, jenom 150-200 m od pláže TYP A-2: GARSONKA pro 2 osoby, složena z: obývací pokoj s [...]
Read more