Availability

Residence SMERALDA – Bibione

Popis apartmánu

Residence v Bibione s prostornými balkóny a výhledem na moře, 30 m  od pláže.

Část zařízení apartmánu po renovaci.

Výborná poloha. Výtahy od prvního patra a vyhrazená parkovací místa.

TYP B-4: BILOKAL pro 4 osoby, složený z: obývací pokoj, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s oddělenou místnosti s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B-5: BILOKAL pro 5 osob, složený z: obývací pokoj, 1 ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s odděleným pokojem s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob, kompletně zrekonstruovaný, s klimatizací: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna se sprchovým boxem, terasa.

TYP B2-5: BILOKAL pro 5 osob, jako typ B-5 ale s klimatizací.

TYP C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 3 lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí či palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C1-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 3 lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí či palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 7-8 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s 1 patrovou posteli, 1 ložnice s 1 patrovou posteli a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP D1-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s 1 patrovou posteli, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP D2-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob, jako typ D-8 ale s klimatizací.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-8

Vzdálenost k pláži

30

Parkování

ano

ID

bib-161

Bibione Spiaggia

Residence v Bibione s prostornými balkóny a výhledem na moře, 30 m  od pláže. Část zařízení apartmánu po renovaci. Výborná [...]
Read more