Availability

Appartamenti PINEWOOD – Bibione

Popis apartmánu

Rezidence s bazénem a zahradou, 50m od moře.

TYP A-4: GARSONKA pro 4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a dvojlůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP A1-4: GARSONKA kompletně zrekonstruovaná, v přízemí, pro 4 osoby: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a dvojlůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa s malou oplocenou vlastni zahradou, klimatizace.

TYP B-4: BILOKAL v přízemi pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, velká kryta terasa přístupná přes tři schůdky k uzavřené soukromé zahrady, bez klimatizace.

TYP B-6: BILOKAL kompletně zrekonstruovaný, v přízemí, pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 palandou, kuchyňsky kout, koupelna, velká kryta terasa s markýzou a uzavřenou branou, přístupná přes tři schůdky k uzavřené soukromé zahradě. Pračka a klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa s přilehlou soukromou. Klimatizace.

TYP C1-6: TRILOKAL v přízemi pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, 1 ložnice s 1 manželskou posteli nebo 1 palandou oddělena od prvního pokoje dělící skříni, kuchyně, koupelna, velká částečné oplocena terasa s markýzou nebo terasou s přilehlou velkou zahradou. Klimatizace.

TYP C2-6: TRILOKAL kompletně zrekonstruovaný, v přízemí pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa s přilehlou soukromou uzavřenou zahradou. Klimatizace.

TYP C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP C1-7: TRILOKAL kompletně zrekonstruovaný pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, kuchyňsky kout, koupelna, 2 terasy s sluneční clonou, klimatizace. Velmi úzké parkovací místo (2,13 m).

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

50

Parkování

ano

ID

bib-224

Pineda

Rezidence s bazénem a zahradou, 50m od moře. TYP A-4: GARSONKA pro 4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou [...]
Read more