Availability

APPARTAMENTI PINEDA BEACH – Bibione

Popis apartmánu

Komplex apartmánů 250 m od pláže, blízko centra v Bibione Pineda. Stání vyhrazeno.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, balkon.

TYP B1-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: jako typ B-4 ale s klimatizací.

TYP C-4: TRILOKAL pro 4 osoby: obývací pokoj, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, balkon, klimatizace.

TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s palandou, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým boxem, balkon.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky nebo s palandou, kuchyňka, koupelna.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako je C-6, ale s klimatizací.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob s klimatizací složený z: obývací pokoj s roztahovacím gaučem pro dvě osoby, 1 pokoj s manželskou postelí, 1 pokoj s dvěma jednolůžkovými postelemi, kuchyňský kout, koupelna se sprchovacím koutem, terasa s markýzou, pračka.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 7-8 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňsky kout, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 palandou a 1 samostatným lůžkem, 2 koupelny.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Vzdálenost k pláži

350

Parkování

ano

ID

bib-202

Pineda

Komplex apartmánů 250 m od pláže, blízko centra v Bibione Pineda. Stání vyhrazeno. TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: obývací [...]
Read more