Availability

Apartmány MARINA GRANDE – Bibione

Popis apartmánu

Třípatrový apartmánový komplex přímo u pláže v Bibione, v zelené a klidné zóně, poblíž centra.

 

Dva výtahy, společná zahrada, rezervována parkovací místa.

TYP A-2: GARSONKA pro 2 osoby, kompletně renovovaná s klimatizací: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP A-3: GARSONKA pro 3 osoby, složena z: obývací pokoj s 2 rozkládacími lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP A1-3: GARSONKA pro 3 osoby: obývací pokoj se dvěma rozkládacími gauči, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice se 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob, s podkrovím kompletně zrekonstruovaný s klimatizací, jako typ B-5 ale na dvou podlažích.

TYP B2-5: BILOKAL pro 3-5 osob jako typ B-5, ale s klimatizací.

TYP C-5: TRILOKAL pro 3-5 osob, s klimatizací a pračkou, který obsahuje: obývací pokoj, 1 ložnice s 1 palandou a 1 samostatným lůžkem, 1 pokoj s 1 rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Bez trezoru.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, na jižní straně, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C1-7: TRILOKAL pro 5-7 osob: jako typ C-7 kompletně renovovaný s klimatizací.

TYP C2-7: TRILOKAL v podkroví pro 4-7 osob, na dvou podlažích, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou a samostatným lůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňsky kout, 2 koupelny, terasa.

TYP C3-7: TRILOKAL v podkroví pro 4-7 osob: jako typ C2-7 kompletně renovovaný s klimatizací.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

ano

ID

bib-024

Lido dei Pini

Třípatrový apartmánový komplex přímo u pláže v Bibione, v zelené a klidné zóně, poblíž centra.   Dva výtahy, společná zahrada, [...]
Read more