Availability

Appartamenti MARE – Lignano

Popis apartmánu

Nová exkluzivní rezidenční biokompatibilní budova postavená v roce 2012 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, jen 50 mdaleko od pláže.

Apartmány, vybavené s využitím obnovitelných zdrojů energie a vysoce vyspělých technologií, mají nový a moderní nábytek. Jsou vybaveny bezpečnostními dveřmi, SAT-TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, myčkou, vysoušečem vlasů, elektrickým kávovarem, velkou lednice. Výtah. Každý apartmán má  jedno parkovací stání asi 100 m od rezidence. “WI-FI zdarma” do každého apartmánu.
Typ C7. Apartmán v přízemí. Obývací ložnice s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, dvoulůžková ložnice, třílůžková ložnice a koupelna se sprchovým koutem. Bez balkonu. Max 7 osob.
Typ C8. Obývací ložnice s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvě třílůžkové ložnice, koupelna se sprchovým koutem a balkonem. Max 8 osob.
Typ CX8. Penthouse. Obývací ložnice s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, tři-lůžkový pokoj, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny a velký balkon s výhledem na moře. Max 8 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

50

Parkování

ano

ID

lig-024-in

Lignano Sabbiadoro

Nová exkluzivní rezidenční biokompatibilní budova postavená v roce 2012 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, jen 50 mdaleko od [...]
Read more