Availability

Residence LAGUNA GRANDE – Bibione

Popis apartmánu

Pětipatrový komplex s výtahem hned u pláže v Bibione. Očíslovaná parkovací místa.

TYP A-3: GARSONKA pro 3 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu a s vysouvacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, klimatizace.

TYP A1-3: GARSONKA pro 3 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu a s vysouvacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, terasa.

TYP A2-3: GARSONKA pro 3 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu a s vysouvacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj se třemi lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B1-5: BILOKAL pro 2-5 osob, složený z: obývací pokoj se třemi rozkládacími 1-lůžky, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B-6: BILOKAL pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem a palandou, kuchyňsky kout, koupelna.

TYP B1-6: BILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 palandou, kuchyňsky kout, koupelna a terasa.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa a klimatizace.

TYP C-7: TRILOKAL pro 6-7 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 palandou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Parkování

ano

ID

bib-117

Bibione Spiaggia

Pětipatrový komplex s výtahem hned u pláže v Bibione. Očíslovaná parkovací místa. TYP A-3: GARSONKA pro 3 osoby: obývací pokoj [...]
Read more