Availability

Appartamenti FIORE – Lignano

Popis apartmánu

Prestižní budova o pěti podlažích, kompletně zrekonstruována v zimě 2013 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, pouhých 150 metrů od moře.

Díky své poloze je ideální pro ty, kteří hledají komfortní dovolenou, není daleko od pláže a zároveň v blízkosti obchodů, barů, pizzerií ​​a restaurací.
Od léta roku 2016 budova nabízí novou odpočinkovou část (postavená v zimě 2015/2016) se soláriem, bazénem (7,00 x 3,00 m, 1,20 m hluboký), s s hydromasáží a krčním vodopádem. Tato zóna se nachází mezi 1. a 2. patrem a je dosažitelná pouze pěšky (asi 20 kroků).
Všechny apartmány jsou pečlivě zařízené a vybaveny tímto komfortem: bezpečnostní dveře, trezor, klimatizace, SAT-TV, mikrovlnná trouba, velká lednice s mrazákem, samostatný vysoušečem vlasů a elektrický kávovar. Balkon s nábytem pro stolování. Každý apartmán má jedno parkovací místo (některé na nádvoří, asi 300 metrů od hotelu, s hlídaným parkovištěm a číslované), výtah. „WI-FI zdarma“ zdarma do každého apartmánu.
Typ B. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, jídelním koutem a rozkládací pohovkou, podkroví tři-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 4 osoby.
Typ B5. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro dva, tři-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 5 osob.
Typ C6. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro dva, tři-lůžkový pokoj, jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 6 osob.
Typ C6 / 7. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro dva, tři-lůžkový pokoj, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 6/7 osob.
Typ C7. Obývací ložnice s kuchyňským koutem, jídelním koutem a rozkládací pohovkou, třílůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 7 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

150

ID

lig-014-in

Lignano Sabbiadoro

Prestižní budova o pěti podlažích, kompletně zrekonstruována v zimě 2013 se nachází v centru města Lignano Sabbiadoro, pouhých 150 metrů [...]
Read more