Availability

APPARTAMENTI DEL SOLE – Bibione

Popis apartmánu

Komplexy v centru Bibione, 150 – 250 m od pláže. Vyhrazená parkovací místa.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. S klimatizací

TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. S pračkou a myčkou na nádobí, a nemá vlastní parkoviště.

TYP C-7: TRILOKAL pro 6-7 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob, na 2 podlažích s klimatizací, skládající se z: přízemí s obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout s myčkou nádobí, koupelna; 1. podlaží otevřeny prostor se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna. 2 kryte parkovací místa.

TYP D1-8: STVORIZBOVY apartmán pro 8 osob, složený z: obývací pokoj s rozkladnou pohovkou, kuchyňský kout, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 1 ložnice s dvěma samostatnými lůžky, 1 ložnice s 1 patrovou postelí, koupelna a balkon. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

bib-054

Bibione Spiaggia

Komplexy v centru Bibione, 150 – 250 m od pláže. Vyhrazená parkovací místa. TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený [...]
Read more