Availability

Residence COLUMBUS E IPPOCAMPO – Bibione

Popis apartmánu

Apartmány přímo u pláže v Bibione, 50 m od centra.

Apartmány jsou s výhledem na moře, vyhrazená parkovací místa, komfortně zařízené.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, ložnice s 1 manželskou postelí, koupelna, balkon a klimatizace.

TYP B1-4: BILOKAL pro 3-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře a klimatizací.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna, terasa s výhledem na moře.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna, klimatizace, terasa.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, koupelna, terasa s výhledem na moře. Klimatizace.

TYP D-7:KVADRILOKAL pro 6-7 osob, kompletně zrekonstrouvaný, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 palandou, koupelna, terasa. Pračka, klimatizace. Bez parkovacího místa.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Parkování

ano

ID

bib-071

Bibione Spiaggia

Apartmány přímo u pláže v Bibione, 50 m od centra. Apartmány jsou s výhledem na moře, vyhrazená parkovací místa, komfortně [...]
Read more