Availability

Residence BIBIONE BEACH – Bibione

Popis apartmánu

Skupina apartmánových residencí ve vzdálenosti 50 – 100 m od pláže v Bibione.  S výtahem, parkovacím místem.

TYP A-3: GARSONKA pro 3 osoby, složena z: obývací pokoj, 1 pohovka a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP B-4: BILOKAL PRO 3-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí nebo 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice se 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 nebo 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 5-6 osob: jako typ C-6, ale zrekonstruovaný s 2 koupelnami, klimatizace.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, renovovaný a klimatizovaný, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna se sprchovým koutem, terasa.

TYP D-7: KVADRILOKAL pro 6-7 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

100

Parkování

ano

ID

bib-079

Bibione Spiaggia

Skupina apartmánových residencí ve vzdálenosti 50 – 100 m od pláže v Bibione.  S výtahem, parkovacím místem. TYP A-3: GARSONKA [...]
Read more