Availability

Residence AURORA – Bibione

Popis apartmánu

Sedmipatrová budova přímo u pláže v Bibione, blízko lázní, s 2 výtahy a parkovištěm.

TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C-6: TRILOKAL v prvním patře s výhledem na moře pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna s oknem a se sprchovým boxem, terasa.

TYP D-7: KVADRILOKAL pro 6-7 osob: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 malý pokoj s palandou, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.
TYP D1-7: KVADRILOKAL pro 6-7 osob jako je například D-7 ale s klimatizací.

TYP E-8: podkrovní PENTALOKAL pro 8 osob: prostorný obývací pokoj, 1 pokoj s manželským lůžkem, 3 pokoje s palandou, kuchyňsky kout, 2 koupelny, velká kryta terasa.

TYP E-9: podkrovní PENTALOKAL pro 8-9 osob: prostorný obývací pokoj, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, 1 pokoj s palandou a s jedním lůžkem, 1 malý pokoj s palandou as oknem směrem do chodby domu, kuchyň, 2 koupelny, velká kryta terasa.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-9

Parkování

ano

ID

bib-147

Bibione Spiaggia

Sedmipatrová budova přímo u pláže v Bibione, blízko lázní, s 2 výtahy a parkovištěm. TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob: [...]
Read more