Availability

Apartmány VERDEMARE – Lignano

Popis apartmánu

Apartmánová residence 300 m od pláže v Lignanu.

Nedaleko od velkého parku s dětským hřištěm. K dispozici pračka (kromě typu A4) a myčka nádobí u apartmánů typů C5 a C1-5, výtah, trezor, klimatizace. Parkování číslované jedno místo na apartmán.

A4 : studio s klimatizací, pro maximálně 4 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, dvě rozkládací pohovky pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon. 4 lůžka (dvojlůžková rozkládací pohovka, palanda).

B4: apartmán s klimatizací, pro maximálně 4 osoby, má obývací místnost s kuchyňským koutem rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí, koupelnu /sprchový kout/WC, balkon.

C5: apartmán s klimatizací, pro maximálně 5 osob, má obývací místnost s kuchyňským koutem rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí, jednolůžkovou ložnici nebo ložnici s palandou, koupelnu/sprchový kout/WC, balkon.

C1-5: apartmán s klimatizací, pro maximálně 5 osob, má obývací místnost s kuchyňským koutem rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí,  jednolůžkovou ložnici nebo ložnici s palandou, koupelnu s WC, terasu, oplocenou zahrádku

Ceník apartmánu

Počet osob

4-5

Vzdálenost k pláži

300

Parkování

ano

ID

lig-534

Lignano Riviera

Apartmánová residence 300 m od pláže v Lignanu. Nedaleko od velkého parku s dětským hřištěm. K dispozici pračka (kromě typu A4) a myčka [...]
Read more