Availability

Apartmány SUNBEACH – Lignano

Popis apartmánu

Elegantní rezidenční budova na plážové promenádě v centru Lignano Sabbiadoro.

Obytný dům na plážové promenádě v centru Lignano Sabbiadoro. Vybaven výtahem a parkovacím místem v garáži (jen pro běžné automobily), nebo  externí parkovací místo. Všechny apartmány jsou vybaveny bezpečnostními dveřmi, SAT-TV, klimatizací, trezorem, mikrovlnnou troubou, pračkou a myčkou nádobí. Dále je k dispozici vysoušeč vlasů, elektrický kávovar a velká lednice. WI-FI připojení zdarma v každém apartmánu.

Typ B5. Obývací ložnice s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dva, třilůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a balkonem s výhledem na moře. Max 5 osob.
Typ CX. Penthouse: Obývací ložnice s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna se sprchovým koutem a velmi velkým balkonem s výhledem na moře. Max 6 osob.
Typ C8. Obývací ložnice s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvě třílůžkové ložnice, koupelna se sprchovým koutem a balkonem – některé apartmány s výhledem na moře. Max 8 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

5-8

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

ano

ID

lig-049-in

Lignano Sabbiadoro

Elegantní rezidenční budova na plážové promenádě v centru Lignano Sabbiadoro. Obytný dům na plážové promenádě v centru Lignano Sabbiadoro. Vybaven [...]
Read more