Availability

Apartmány NASHIRA – Lignano

Popis apartmánu

Nová a elegantní residence  na náměstí Piazza Fontana, v srdci Lignana, 150 m od moře. Díky strategické poloze jsou tyto apartmány ideální pro ty, kteří chtějí pohodlnou dovolenou nedaleko pláže a obchodů, barů a restaurací.

Na apartmán 2 parkovací místa (bez minibusu) a výtah. Všechny apartmány jsou elegantně zařízené a nabízejí nejlepší pohodlí, abyste se cítili jako doma jako bezpečnostní dveře, trezor, SAT-TV, mikrovlnná trouba, velká lednička s mrazákem, myčka, elektrický kávovar, klimatizace, vysoušeč vlasů a pračka . 1 „Lehká WI-FI zdarma“ přístup za každý apartmán (žádné streaming žádné download).
Typ C7. Byt se nachází v 1. patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, dvoulůžkový pokoj, třílůžkový pokoj, koupelna s uzavřenou sprchou, balkon. Max. 7 osob.
Typ C8H. Byt se nachází v 3. patře a je vhodný pro osoby se zdravotním postižením. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 třílůžkové pokoje, 1 koupelna se sprchou (bezbariérové), 1 koupelna s uzavřeným sprchovým koutem, velký balkon. Max. 8 osob.
Typ C8. Apartmány se nacházejí od 4. do 9. poschodí. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s uzavřeným sprchovým koutem, velký balkon někdy s výhledem na moře. Max. 8 osob.
Typ CX. Penthouse postavený v roce 2019 a nachází se v 10. patře. Obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, samostatná kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny s uzavřeným sprchovým koutem, velký balkon s panoramatickým výhledem na moře a lagunu, vybavený stůl a židlemi. Max. 6 osob. Nové 2019!

Ceník apartmánu

Počet osob

6-8

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

lig-781-in

Lignano Sabbiadoro

Nová a elegantní residence  na náměstí Piazza Fontana, v srdci Lignana, 150 m od moře. Díky strategické poloze jsou tyto [...]
Read more