Availability

Apartmány BILOBA – LANDORA – Bibione

Popis apartmánu

Apartmánový komplex v klidné oblasti Bibione – přímo u pláže a 100m od obchodů.

K dispozici jsou vyhrazená krytá parkovací místa, velké balkóny, klimatizace. Apartmány všech velikosté.

TYP A-4: GARSONKA pro 4 osoby: obývací pokoj se 2 gauči (každý pro 2 osoby), kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP B-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP B1-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby, rozložen ve 2 úrovních, s mansardou: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, 2 balkony.

TYP B-5: BILOKÁL pro 3-5 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s 1 manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP C-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP C-7: TRILOKÁL pro 5-7 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s palandou a 1 samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa s výhledem na moře.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

ano

ID

bib-011

Lido dei Pini

Apartmánový komplex v klidné oblasti Bibione - přímo u pláže a 100m od obchodů. K dispozici jsou vyhrazená krytá parkovací [...]
Read more