Availability

Vila TIZIANO – Lignano

Popis apartmánu

Residence v Lignanu s 10 apartmány, obklopená borovicemi,  900m od moře.  V klidné lokalitě, jen pár kroků od obchodů a služeb.

 

Široké zelené plochy k dispozici, ideální pro relaxační procházky a cyklostezky v okolí. Společné prádelna, parkoviště, vodní park Acquasplash a Gulliverlandia jsou dostupné během několika minut pěšky.

Typ B-2: BILOKÁL s 2 lůžky, skládající se z: malý obývací pokoj, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Společná zahrada. Klimatizace.

Typ B-4: BILOKAL s 3-4 lůžky, v přízemí, složený z: obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny. Společná zahrada. Klimatizace.

Typ B1-4: BILOKAL s 3-4 lůžky, sestávající z: obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, terasy. Společná zahrada. Klimatizace.

Typ B-5: BILOKAL se  3-5 lůžky, sestávající z: obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 dvoulůžkové ložnice s 1 samostatnou postelí, kuchyňského koutu, koupelny, terasy. Společná zahrada. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-5

Vzdálenost k pláži

900

Parkování

ano

ID

lig-614

Lignano Pineta

Residence v Lignanu s 10 apartmány, obklopená borovicemi,  900m od moře.  V klidné lokalitě, jen pár kroků od obchodů a [...]
Read more